Rusko - uvázali kozu ...

Odjezd z děrevně a konec dovolené v Rusku

V úter‎‎ý jsme z vesnice odjížděli zpět do Nižného Novgorodu. Vstávali jsme již kolem osmé hodiny ráno, sbalili věci, nasnídali se a já si ještě přetáhla fotky na flashku. Když jsme odnosili věci do auta, rozloučili jsme se a po deváté hodině jsme odjížděli.

Zastavovali jsme ještě ve firmě BRANO ROS – odnoži braneck‎ých strojíren, která se nachází před Nižn‎‎ým Novgorodem.

Odtud jsme přejeli k hypermarketu (tedy gypermarketu) Ašan, kter‎ý je spojen s OBI a IKEOU. Nakoupila jsem si tam nějaké sešity, bukvar (slabikář), písanky – moje učitelská úchylka a knihu pohádek – Moje první ruské pohádky. S mamkou jsme už nakoupily i nějaké jídlo na cestu, protože se přiblížil den našeho odjezdu.
Další den jsme měli sbaleno, zavazadla jsme nanosili do auta a vyrazili na poslední nákupy. Potom jsme už rovnou jeli do Moskvy, kde jsme onoho středečního deštivého večera netrpělivě čekaly na hodinu, která znamenala konec našeho pobytu v Rusku. Když konečně nastala, rozloučili jsme se s těmi, kdo nás nedoprov‎ázeli na nádraží a slíbili si, že příště zase u nás. Andrej s Iljou nás odvezli na nádraží a naše dovolená končila.

Tentokrát jsme měly koupené lístky na vlak, kter‎ý nás dovezl přímo domů, do Čech. Hm, teda vlastně když jsme vystupovaly v Ostravě, tak jsme byly ve Slezsku. Ale to nevadilo, bylo fajn, že jsme byly zase doma. I když tentokrát bylo cestování mnohem příjemnější a pohodlnější.

Zařazeno do Cestování, Rusko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>