p1040228___prokesovi_com

Na kolech kolem Nového Zélandu

Sice nám zbývá k napsání a zveřejnění několik článků z našeho pobytu v Sydney, ale čas nezastavíme. V sobotu jsme se ještě jeli rozloučit s Blue Mountains a v pondělí jsme už odlétali ze Sydney do Aucklandu, na Nový Zéland. Vyrazili a dorazili jsme s téměř hodinovým zpožděním, ale Zéland nás přivítal a mile překvapil slunečným počasím.

Ač se nám to zdálo neskutečné a vzdálené, přeci jen jsme zde. V zemi tolika tváří a tajemství. V zemi, jejíž název může v některých vyvolat vzpomínky na seriál „Děti z Kouřové hory“ anebo na úžasné přírodní scenérie z Tolkienovské trilogie „Pán prstenů“.

Zítra ráno, v pátek 27. 3. 2009, si jdeme pro kola a vybavení, které jsme si zde pořídili, naložíme všechny naše věci a vyrazíme na tříměsíční cestu po obou ostrovech Nového Zélandu. Necháme se vyvézt vlakem z Aucklandu, abychom se nemuseli na naložených kolech proplétat dopravou v centru města. Pojedeme až do městečka Pukekohe a odtud pak dál na kolech.

A proč jsme se rozhodli vyjet právě na kolech a nejet autem? Chtěli bychom poznat zdejší přírodu a vidět co nejvíce zajímavostí.

p1040228___prokesovi_com

 

Komentáře
1 *Lady_KiTTuSH* | Web | 26. března 2009 v 9:04 | Reagovat
jaj tam bych se jednou tky chtěla podívat:)

2 JR | Web | 26. března 2009 v 12:25 | Reagovat
Jo, po Zélandu na kole, to by určitě chtěl jezdit každý…
vy se máte! To u nás teď už jen práce, práce, práce… no ale díky bohu za ní.

Zařazeno do štítků Cestování, Nový Zéland a .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>