wedos1

Hosting Wedos se slevou 55%

Potřebujete spolehlivý a cenově přijatelný webhosting, doménu či další služby?

Česká firma Wedos nabízí řešení. Spolupracuji s nimi od roku 2010. Aktuálně spravuji 7 domén a připravuji se na pár dalších.

První co mě nejvíce zaujalo:

  • při přechodu od konkurence dostanete až dva roky zdarma
  • časté slevy od 10-99% (výše slevy stanovují opravdu originálně např. dle venkovní teploty). Jinak zrovna nedávno byla vyhlášena sleva 90% pro všechny dárce krve.

Uznejte, že toto je na český trh ojedinělé.

S klidným srdcem můžu Wedos doporučit. Za ty čtyři roky jsem řešil i řadu různých situací a byl jsem spokojen. Helpdesk je dostupný on-line kdykoliv. Na druhou stranu tam samozřejmě pracují jenom lidé a tak se jim před měsícem podařilo několik nechtěných výpadků. Nikdo nejsme stoprocentní :o)

Od dnešní dne do 31. července 2014 je možné uplatnit 55% slevu na první rok webhostingu. Stačí kliknout na odkaz níže a pak v objednávce zadat slevový kód CERVENEC2014

SLEVA 55% na první rok webhostingu!

 

wedos

Zařazeno do štítků Recenze, Různé a , .

2 Comments

  1. Slevy se webhosting se stále mění. Je však skvělé, že akce na slevu 55% byla ještě prodloužena. Neváhejte a využijte levný a spolehlivý hosting/webhosting včetně pořízení domény za nákupku.

    Například za roční webhosting s doménou EU zdarma (na první rok), zaplatíte pouze 162,- Kč -> s vytvářením stránek můžu pomoci, kurz na http://www.naucmese.cz bude již brzo :o)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>